Producenci
Pamięć DDR4 Corsair ValueSelect LPX 16GB (1x16GB) 2400MHz CL16 1,2V Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Standard pamięci | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Opóźnienie | CL 16 |
| Obsługa XMP | Tak |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie | 1.20 V |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) Tested Latency: 16-16-16-39 |