Producenci
Pamięć DDR4 Corsair Vengeance LPX 8GB (2x4GB) 2400MHz CL14 1,2V Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Standard pamięci | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Opóźnienie | CL 14 |
| Obsługa XMP | Tak |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie | 1.20 V |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Non-ECC, Unbuffered Napięcie: 1,2V Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) Tested Latency: 14-16-16-31 8GB Kit (2 x 4GB) |