Producenci
Pamięć DDR4 HIKVISION 4GB (1x4GB) 2666MHz CL19 1,2V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 4 GB |
| Standard pamięci | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Opóźnienie | CL 19 |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie | 1.20 V |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | *Dożywotnia gwarancja dostępna u producenta* |