Producenci
Pamięć DDR5 96GB PC 6800 CL34 Corsair Kit (2x48GB) Vengeance detaliczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Przeznaczenie | PC |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 6800 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 48 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Pamięć RAM | 96 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące