Producenci
Pamięć DDR5 Corsair DOMINATOR TITANIUM RGB 64GB (2x32 GB) WHITE 6600 MT/s CL32 Intel XMP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | PC |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Profil SPD | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 6600 MHz |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 338 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |