Producenci
Pamięć DDR5 Corsair Vengeance 192GB (4x48GB) 5200MHz CL38 (CMK192GX5M4B5200C38)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Profil SPD | Tak |
| Opóźnienie CAS | 38 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Podświetlenie | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 48 GB |
| Pamięć RAM | 192 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Chronić przed wilgocią. Nie demontować samodzielnie. |
Gwarancja 36 miesięcy