Producenci
Pamięć Lenovo 32GB DDR4 3200MHz UDIMM Memory
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 20 g |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Wysokość produktu | 3,9 mm |
| Głębokość produktu | 31,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 95 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 157 mm |
| Szerokość opakowania | 57 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 35 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Wysokość opakowania | 15 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy