Producenci
Pamięć Lenovo ThinkPad 8GB DDR5 5600MHz SO-DIMM 4X71M23184
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 12 g |
| Głębokość produktu | 30,1 mm |
| Szerokość produktu | 67,8 mm |
| Wysokość produktu | 3,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 95 °C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 17 mm |
| Szerokość opakowania | 177 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 35 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 59 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy