Producenci
Pamięć RAM 4GB Hynix SO-DIMM DDR4 3200MHz PC4-3200A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 4 GB |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
Gwarancja 3 miesiące