Producenci
Pamięć RAM DDR5 32GB PC 5600 CL40 Corsair ZESTAW (1x32GB) VENGEANCE sprzedaż detaliczna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Profil SPD | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące