Producenci
Pamięć RAM SO DDR4 32GB PC 2666 CL18 CORSAIR KIT (2x16GB) VENGEANCE B sprzedaż detaliczna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące