Producenci
Pamięć SODIMM DDR3 Corsair Mac Memory 8GB (2x4GB) 1066MHz CL7 1,5V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1066 MHz |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Opóźnienie | CL 7 |
| Obsługa XMP | Tak |
| Złącze pamięci | 204-pin |
| Napięcie | 1.50 V |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0) Tested Latency: 9-9-9-24 8GB Kit (2 x 4GB) |