Producenci
Pamięć SODIMM DDR4 Kingston KCP 16GB (1x16GB) 3200MHz CL22 1,2V dual rank non-ECC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Opóźnienie | CL 22 |
| Obsługa XMP | Nie |
| Złącze pamięci | 260-pin |
| Napięcie | 1.20 V |
| Opakowanie | Blister |