Producenci
Pamięć Samsung 8GB DDR4 3200MHz M378A1G44BB0-CWE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Cechy | Nowy RAM wyciągnięty z notebooka przy procesie modernizacji |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |