Producenci
Pamięć serwerowa 16GB DDR5-5600/UDIMM 1RX8 ECC AC958788 DELL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pozostałe funkcje | |
| Organizacja chipów | 1Rx8 |
Gwarancja 24 miesiące