Producenci
Panasonic Cordless KX-TG1612FXH Black, Caller ID, Wireless connection, Phonebook capacity 50 entries, Built-in display, Conference call
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Staromodny telefon | Nie |
| Typ mocowania | Biurko |
| Moc | |
| Czas gotowości | 170 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Czas rozmowy | 15 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga telefonu bezprzewodowego | 126 g |
| Waga bazy | 98 g |
| Wydajność | |
| Liczba melodii | 6 |
| Model | Telefon w systemie DECT |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych słuchawek | 2 |
| Wyświetlacz | |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Przekątna ekranu | 1,25" |
| Kolor podświetlenia | Bursztyn |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenia bezprzewodowe | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Wskaźnik pełnego naładowania akumulatora | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Obsługa połączeń | |
| Pozycje rejestru połączeń | 10 |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Funkcje telefonu | |
| Współ. z wieloma stacjami bazowymi | 1 |
| Współpraca z wieloma słuchawkami | 6 |
| SMS | Nie |
| Pojemność książki telefonicznej | 50 wpisów |
| Głośnik | Nie |
Gwarancja 24 miesiące