Producenci
Panasonic ES-EY30 depilator różowy, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość prędkości | 3 |
| Kolor produktu | Biały Różowy |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| Ruchoma końcówka | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Liczba szczypiec | 60 pęset(y) |
| Głowica z możliwością mycia | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Czas pracy | 30 min |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 175 g |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Nasadka do miejsc delikatnych | Tak |
| Liczba końcówek/głowic w zestawie | 2 |
| Torba podróżna | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
Gwarancja 24 miesiące