Producenci
Panasonic ES-EY70A 60 pęset(y) Zielony, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Kolor produktu | Biały Zielony |
| Zmywalny | Tak |
| Zdejmowalna głowica goląca | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Końcówka do golenia okolic bikini | Tak |
| Ruchoma końcówka | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Golarka | Tak |
| Odpowiedni do krótkich włosów | Tak |
| Trymer | Tak |
| Liczba szczypiec | 60 pęset(y) |
| Moc | |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 30 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Waga produktu | 175 g |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Pilnik do pedicure | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
| Ładowarka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące