Producenci
Panasonic SC-HTB100EG-K Czarny 2.0 kan. 45 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane formaty audio | DTS LPCM MP3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii soundbaru | 25 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 762 mm |
| Waga panelu głośnikowego | 1,5 kg |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 45 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Głośnik soundbar | |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 45 W |
Gwarancja 24 miesiące