Producenci
Panasonic SC-MAX3500 System mini domowego audio 2000 W Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | System mini domowego audio |
| Odtwarzacz płyt | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 3 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Obsługa typów dysków | CD CD-R CD-RW |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Odtwarzane formaty płyt | CD audio |
| Hi-fi | Tak |
| Nagrywanie odtwarzania | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Multimedia | |
| Karaoke | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2000 W |
| Ilość głośników | 4 |
| Typ głośnika | 3-drożny |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 4 GB |
| Ergonomia | |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | 6.3 mm |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Dokowanie Apple | Nie |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość wejść mikrofonowych | 2 |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Średnica głośników subwoofera | 25 cm |
| Radio | |
| Ilość stacji | 30 |
| Zakresy tunera | FM |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
Gwarancja 24 miesiące