Producenci
Panasonic SC-TMAX45E Głośnik imprezowy Czarny 1000 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Głośnik imprezowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 200 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 110 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 12 kg |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 315 mm |
| Wysokość produktu | 650 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Radio FM | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bass reflex | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny, Optyczny |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 1000 W |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Głośniki | |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 6,3 cm |
| Średnica głośnika niskotonowego | 16 cm |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 16,5 cm (6.5") |
| Liczba głośników wysokotonowych | 2 |
| Liczba głośników niskotonowych | 2 |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
Gwarancja 24 miesiące