Producenci
Panel Alarmowy Victron Energy Battery Alarm Gx (BPA000100010R)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Informuje o zbyt wysokim / zbyt niskim napięciu akumulatora |
| Alarmy wizualne | Tak |
| Kompatybilny z | Urządzenia Victron GX |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Wskaźnik LED akumulatora | Tak |
| Kompatybilność z marką | Victron Energy |
| Programowalny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy