Producenci
Panel Fotowoltaiczny Xtorm 100W, przenośny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044090 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Głębokość produktu | 1060 mm |
| Wysokość produktu | 598 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj zasilania | Słoneczny |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 45 W |
| Typ ładowarki | Zewnętrzna |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,55 kg |
| Szerokość opakowania | 75 mm |
| Wysokość opakowania | 585 mm |
| Przewody | DC |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Materiały | Tertrafluoroetylen etylenu (ETFE) |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,9 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 600 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 170 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 690 mm |
Gwarancja 24 miesiące