Producenci
Panel do sterowania gestami FIBARO Swipe, biały (FGGC-001 ZW5)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Status feedback | Tak |
| Technologie bezprzewodowe | Z-Wave |
| Prosty montaż | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 29 mm |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia. Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób. Przechowywać z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy