Producenci
Panel nośny DELL DXD9H do zatoki napędów 2.5 cala
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar | 2.5" |
| Model | Panel nośny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 60 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 64 g |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 166 mm |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące