Producenci
Panel słoneczny Goal Zero Nomad 50 Solar Panel
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Najlepsze zastosowania | Kemping |
| Ilość portów USB | 1 |
| Typ komórek solarnych | Monokryształowy silikon |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Energia panelu słonecznego | 50 W |
| Prąd wyjściowy portu USB | 2,4 A |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Napięcie panelu solarnego | 22 V |
| Napięcie przy otwartym obiegu (Voc) | 22 V |
| Zasilanie panelu słonecznego | 3300 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość po złożeniu | 43,2 cm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Głębokość po rozłożeniu | 134,6 cm |
| Wysokość po rozłożeniu | 3,8 cm |
| Głębokość po złożeniu | 28,6 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 43,2 cm |
| Wysokość po złożeniu | 6,4 cm |
Gwarancja 24 miesiące