Producenci
Panel solarny Anker Solix PS30 30W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Typ instalacji | Do ziemi |
| Kolor produktu | Czarny |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy portu USB | 3 A |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wysokość po rozłożeniu | 1,8 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 27,2 cm |
| Głębokość po rozłożeniu | 90,4 cm |
| Głębokość po złożeniu | 4,3 cm |
| Szerokość po złożeniu | 22,4 cm |
| Wysokość po złożeniu | 27,2 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Gwarancja 60 miesięcy