Producenci
Panel wejściowy wideodomofon 2K E82101W4 czarny EUFY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość przycisków w zestawie | 1 szt. |
| Podświetlany przycisk | Tak |
| Przycisk(i) odporne na warunki atmosferyczne | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Moc | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Żywotność baterii | 6 mies. |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Bateria |
| Akumulatorek | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość dzwonka | 5,4 cm |
| Głębokość dzwonka | 2,8 cm |
| Wysokość dzwonka | 14 cm |
| Waga dzwonka | 200 g |
| Wydajność | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość | 2400 MHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kamera | |
| Pole widzenia | 160° |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2650 x 1920 px |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 5 m |
| Rozmiar przetwornika obrazu | 1/2.8" |
| Tryb nocny | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące