Producenci
Panel wentylacyjny DIGITUS do szaf 19'' serii Basic, Hyper, Unique, 4 x wentylator, termostat, szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Pojemność opakowania | 14170 cm³ |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Wydajność | |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,94 kg |
| Głębokość opakowania | 436 mm |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 84145915 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać, co może stanowić zagrożenie oparzeniem. Zapewnić odpowiednią wentylację wokół urządzenia. Nie dotykać wentylatorów podczas pracy urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące