Producenci
Panel wentylacyjny DIGITUS do szaf 19" wiszących, 2 x wentylator, termostat, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Wentylator dachowy |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Przepływ powietrza | 276 m³/h |
| Termostat | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Moc | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,86 kg |
| Pojemność opakowania | 7623 cm³ |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 84145915 |
Gwarancja 24 miesiące