Producenci
Panel wentylacyjny DIGITUS do szaf 19" wiszących, 2 x wentylator, termostat, szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Przepływ powietrza | 276 m³/h |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Pojemność opakowania | 6944,5 cm³ |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,86 kg |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 438 x 400 x 40 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85389099 |
| Maska z numerem seryjnym | 84145915 |
Gwarancja 24 miesiące