Producenci
Pantum Drukarka laserowa BP5100DN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cykl pracy (zalecany) | 750 - 4000 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 100000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 50 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 650 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,3 kg |
| Szerokość produktu | 364 mm |
| Wysokość produktu | 257 mm |
| Głębokość produktu | 344 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 11 x64 Windows XP Windows 8.1 Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 20.04 LTS Ubuntu 14.04 Ubuntu 16.04 Ubuntu 18.04 LTS CentOS 7.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 Windows Server 2016 Windows Server 2008 |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 54 dB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 452 mm |
| Głębokość opakowania | 427 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,9 kg |
| Wysokość opakowania | 332 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Ethernet |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Laser |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,9 s |
| Kolor | Nie |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 40 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 60 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 550 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary kopert | DL C6 C5 Com-10 Monarch |
| Typy nośników podajnika papieru | Card stock Gruby papier Koperty Zwykły Folia Gruby papier Papier makulaturowy Etykieta/metka |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 120 g/m2 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
Gwarancja 24 miesiące