Producenci
Pantum M6559NW drukarka wielofunkcyjna Laser A4 1200 x 1200 DPI 23 stron/min Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Języki opisu strony | GDI |
| Maksymalne obciążenie | 20000 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 305 mm |
| Szerokość produktu | 417 mm |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Wysokość produktu | 301 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 600 MHz |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 1600 stron(y) |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Laser |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 7,8 s |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 23 stron/min |
| Ekonomiczne drukowanie | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Kopiowanie | |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 22 kopii/min |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 12 s |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 35 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | Oprogramowanie PC FTP |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Typ skanera | Skaner płaski/ADF |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A4 A5 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m2 |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka Cienki papier Card stock Gruby papier Folia Koperty Zwykły? czysty papier |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 B6 |
| Rozmiary kopert | DL C6 C5 Com-10 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące