Producenci
Pantum P2500W drukarka laserowa 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Języki opisu strony | GDI |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Maksymalne obciążenie | 15000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 370 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 337 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 4,75 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 600 MHz |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 52 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | Ethernet USB 2.0 |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Nie |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 7,8 s |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 22 stron/min |
| Ekonomiczne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Technologia druku | Laser |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 C6 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 B6 |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty Zwykłyˌ czysty papier Card stock Gruby papier Etykieta/metka Cienki papier Folia |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary kopert | C6 C5 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m² |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące