Producenci
Pantum P3300DW drukarka laserowa 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki opisu strony | PCL 6 PCL 5e |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 127 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 525 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 50 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Wysokość produktu | 232 mm |
| Głębokość produktu | 334 mm |
| Szerokość produktu | 354 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| NFC | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Dostosowany do pracy w sieci | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 Windows 7 Windows XP Windows 8 Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 Windows Server 2012 Windows Server 2003 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 30 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 52 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 8,2 s |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Technologia druku | Laser |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 35 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 200 g/m2 |
| Typy nośników podajnika papieru | Cienki papier Zwykły? czysty papier Etykieta/metka Card stock Gruby papier Folia |
| Rozmiary nośników non-ISO | Oficio Listowy 16K Folio Prawny Komunikat Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A5 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
Gwarancja 24 miesiące