Producenci
Pantum P3305DN drukarka laserowa 1200 x 600 DPI A4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki opisu strony | PCL 6 PCL 5e PS3 |
| Maksymalne obciążenie | 80000 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Cykl pracy (zalecany) | 1000 - 10000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ekranu | LCD |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 50 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 525 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 232 mm |
| Szerokość produktu | 354 mm |
| Głębokość produktu | 334 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Windows 7 Windows 8.1 Windows Vista Windows XP Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 14.04 Ubuntu 12.04 Ubuntu 20.04 LTS Ubuntu 16.04 Ubuntu 18.04 LTS |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 Windows Server 2012 Windows Server 2003 |
| Wydajność | |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 30 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 52 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Ethernet |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 33 stron/min |
| Kolor | Nie |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 8,2 s |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 600 DPI |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 1 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Folia Card stock Gruby papier Zwykłyˌ czysty papier Etykieta/metka |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 105 g/m² |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 B6 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Komunikat Folio Oficio 16K Listowy Prawny Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
Gwarancja 24 miesiące