Producenci
Parker 2143634 pióro kulkowe Długopis z wkładem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Spinacz | Tak |
| Rozmiar linii | Drobny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolory długopisu | Czarny |
| Materiał wykończenia | Lakier |
| Typ konstrukcji | Długopis z wkładem |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 24 g |
| Średnica | 1,3 cm |
| Długość produktu | 116 mm |
Gwarancja 24 miesiące