Producenci
Parker-Zestaw długopis+pióro Urban czarne GT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tworzywo końcówki | Stal nierdzewna |
| Szerokość linii | 1 mm |
| Typ końcówki | Średni |
| Kolory długopisu | Niebieski |
| Typ produktu | Długopis + pióro wieczne |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Mosiądz |
| Kolor produktu | Złoty Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 36 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie na prezent |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
Gwarancja 24 miesiące