Producenci
Parowar Clatronic DG 3547 inox ( 9 litrów ; kolor inox )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Ilość koszy | 3 kosz. |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Ergonomia | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Ostrzeżenie przed gorącą powierzchnią. |
Gwarancja 36 miesięcy