Producenci
Parowar Intellisteam Morphy Richards
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Pojemność | 6800 ml |
| Ilość koszy | 3 kosz. |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1600 W |
| Ergonomia | |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy