Producenci
Parowar WMF KÜCHENminis 415090011
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Obrotowy Przyciski |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Typ ekranu | LCD |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Ilość koszy | 2 kosz. |
| Pojemność | 4,3 l |
| Pojemność kosza | 2,15 l |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 900 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,56 kg |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Waga produktu | 2,96 kg |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 310 mm |
| Ergonomia | |
| Części wodoodporne | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja automatycznego utrzymywania ciepła | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie przed gorącą powierzchnią. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie używać w pobliżu wody. |
Gwarancja 24 miesiące