Producenci
Parowiec Polti PLEU0272 Pionowa lokówka Vaporella GSM50R Ręczny 800 W 0,085 L 16 g/min Biały/Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał płyty | Aluminium |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Koła transportowe | Nie |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Czas ogrzewania | 0,5 min |
| Funkcja pary pionowej i poziomej | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony Biały |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Wbudowany wieszak | Nie |
| Rodzaj urządzenia | Ręczny parowiec do ubrań |
| Ciągły strumień pary | 16 g/min |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
| Typ wyłącznika on/off | Przełącznik ręczny |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Zawartość opakowania | |
| Torba do przechowywania | Tak |
Gwarancja 24 miesiące