Producenci
Parownica KARCHER SC 1 - 1.516-400.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 4 m |
| Pojemność bojlera | 200 ml |
| Liczba zbiorników na wodę | 1 |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Moc | |
| Moc | 1200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 321 mm |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wydajność | |
| Para pod ciśnieniem | 3 bar |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Czas gotowości | 3 min |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Płytki, Drewno |
| Zawartość opakowania | |
| Typ dołączonej dyszy | Dysza ręczna |
| Miarka | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Końcówka wskazująca | Tak |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące