Producenci
Parownica KARCHER SC 1 EasyFix - 1.516-401.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Przenośna myjka parowa |
| Długość przewodu | 4 m |
| Maksymalna długość tuby | 100 cm |
| Pojemność bojlera | 200 ml |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 321 mm |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,3 kg |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Wydajność | |
| Zawór bezpieczeństwa | Nie |
| Czas rozgrzewania | 180 s |
| Para pod ciśnieniem | 3 bar |
| Zawartość opakowania | |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Końcówka wskazująca | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Rury przedłużające | Tak |
| Typ dołączonej dyszy | Dysza ręczna |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące