Producenci
Parownica KARCHER SC 1 Multi & Up - 1.516-410.0 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 5 m |
| Model | Przenośna myjka parowa |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Pojemność | 0,2 l |
| Osłona | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,1 kg |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Wydajność | |
| Para pod ciśnieniem | 3 bar |
| Czas gotowości | 0,5 min |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga, Płytki |
| Zawartość opakowania | |
| Typ dołączonej dyszy | Floor nozzle Dysza ręczna |
| Ergonomia | |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Gwarancja 3 miesiące