Producenci
Parownica KARCHER SC 2 Deluxe - 1.513-400.0 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
| Maksymalna długość tuby | 100 cm |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Pojemność | 1 l |
| Moc | |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,6 kg |
| Szerokość produktu | 231 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Głębokość produktu | 304 mm |
| Wydajność | |
| Regulowana para | Tak |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Para pod ciśnieniem | 3,2 bar |
| Czas gotowości | 6,5 min |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Typ dołączonej dyszy | Detail nozzle Dysza ręczna |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 4 m |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące