Producenci
Parownica KARCHER SC 3 EasyFix Plus - 1.513-661.0 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty Biały |
| Pojemność | 1 l |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
| Liczba zbiorników na wodę | 1 |
| Długość przewodu | 4 m |
| Maksymalna długość tuby | 100 cm |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Pojemność zbiornika (woda) | 1 L |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Wydajność | |
| Para pod ciśnieniem | 3,5 bar |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Regulowana para | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Szkło, Podłoga, Płytki Szkło, Podłoga |
| Czas gotowości | 0,5 min |
| Zawartość opakowania | |
| Rura ssąca | Tak |
| Typ dołączonej dyszy | Dysza ręczna |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Końcówka do czyszczenia okien | Tak |
| Ściereczka z mikrofibry | Tak |
| Końcówka wskazująca | Tak |
| Filtr | Tak |
| Nasadka do podłogi | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Liczba rur | 2 |
| Końcówka do dywanów | Tak |
| Precyzyjna końcówka parowa | Tak |
| Ergonomia | |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące