Producenci
Parownica KARCHER SC 4 Deluxe - 1.513-460.0 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
| Długość przewodu | 2,2 m 5 m |
| Liczba zbiorników na wodę | 1 |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Pojemność | 1,3 l |
| Pojemność bojlera | 500 ml |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Wydajność | |
| Liczba ustawień ogrzewania | 3 |
| Regulowana para | Tak |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Czas ogrzewania | 3 min |
| Rodzaj regulacji pary | Bezstopniowy |
| Para pod ciśnieniem | 4 bar |
| Zawartość opakowania | |
| Typ dołączonej dyszy | Dysza ręczna |
| Rury przedłużające | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Długość kabla | 5 m |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wskaźnik pary | Tak |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące