Producenci
Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
| Pojemność bojlera | 500 ml |
| Maksymalna długość tuby | 100 cm |
| Pojemność | 0,8 l |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Długość przewodu | 4 m 2,2 m |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 2000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 273 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Szerokość produktu | 251 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
| Wydajność | |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Regulowana para | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga |
| Para pod ciśnieniem | 3,5 bar |
| Czas gotowości | 4 min |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka wskazująca | Tak |
| Ściereczka z mikrofibry | Tak |
| Końcówka do dywanów | Tak |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Typ dołączonej dyszy | Dysza ręczna |
| Nasadka do podłogi | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Odkamieniacz | Tak |
| Ergonomia | |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące