Producenci
Parownica KARCHER SC 5 EasyFix Iron Plug - 1.512-660.0 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Długość przewodu | 2,3 m 6 m |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Pojemność | 1,5 l |
| Liczba zbiorników na wodę | 1 |
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
| Maksymalna długość tuby | 100 cm |
| Pojemność bojlera | 500 ml |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 2250 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 439 mm |
| Szerokość produktu | 301 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Wydajność | |
| Regulowana para | Tak |
| Czas gotowości | 3 min |
| Para pod ciśnieniem | 4,2 bar |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Typ dołączonej dyszy | Dysza ręczna |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Końcówka wskazująca | Tak |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Nasadka do podłogi | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
Gwarancja 3 miesiące